[rev_slider slidertitle=”About-Us” alias=”About-Us”]

معرفی شرکت فراساحل آریاجاوید

يكي از عوامل عمده توفيق شركت فراساحل آریا جاوید، در واقع اندوخته سرشار از دانش و تجربه ارزشمند مدیران و کارشناسان خود كه با شناختی عميق از صنعت دريایی و فراساحل آميخته شده و در قالب پای بندی شركت به تعهدات كارشناسانه، جلوه گر است.

ديگر عامل مورد اتكای آریا جاوید، آشنائی نزديك و ارتباطی مثبت و سازنده بين شركت و ساير سازمان های دريائی دولتی و خصوصی كه در اثر ساليان متمادی تعامل تجاری و عملياتی ايجاد گرديده و رو به گسترش مي باشد.

در حال حاضر شركت آریا جاوید با در اختیار داشتن چندین فروند شناورهای فراساحلی، مجهز به مدرنترين سيستم های مخابراتی و پردازش و گردش اطلاعات تجاری روز بوده و از وجود کارشناسان کار آمد و عوامل كاری در جای جای ايران و جهان بهره مي گيرد.
شركت فراساحل آریا جاوید، امروز، با برخورداري از تيمی توانا در كليه زمينه های كشتيرانی و فراساحل فعال بوده و گذشته از تعهدات ثابت در قالب قرارداد همكاری با چند شركت بزرگ داخلی و خارجی، نسبت به ارائه خدمات مدیریت کامل شناورهای فراساحل در ابعاد و تنوعی وسيع اقدام می نمايد.

پیام مدیر عامل

با تجربه ای نزدیک به نیم قرن در زمینه های مختلف امور دریایی و کشتیرانی، مفتخرم در کنار همکاران متخصص و کارآزموده ضمن پیشبرد امور جاری شرکت موفق به اخذ مجوز فعالیتهای دریایی جدیدی از سازمان بنادر و دریانوردی و دیگر مراجع ذیصلاح شده ایم. در این راستا با جذب و بکار گیری پرسنل متخصص دریایی، متنوع سازی فعالیت های دریایی در دستور کار جدی این شرکت قرار گرفته شد.
بنا به گسترش فعالیتهای فراساحلی ، شفافیت را به عنوان یکی از اصول موکد در سیاست های کلان خود به کار بسته و معتقدیم که افزایش شفافیت در کلیه فرآیندهای کاری، عامل بسیار تعیین کننده ای در فرآیند حداکثر سازی منافع خود و دیگر شرکتهای طرف قراردادمان خواهد بود. که این خود دلیل محکمی مبنی بر ارتقا وجهه و اعتبار این شرکت در جوامع دریایی می باشد.
در جهت تقویت بیش از پیش جایگاه شرکت فراساحل آریا جاوید، هدف گذاریهای جدیدی برای فعالیتهای فراساحلی، راهبری شناورها، مدیریت فنی کشتیها و همچنین کاریابی و تامین نیروهای متخصص دریایی شناورها برای این شرکت ترسیم شده است.
امید است با توکل به ایزد یکتا و با همراهی همکاران متخصص و با تجربه این شرکت و با استفاده از تجربیات و تخصص دریایی اینجانب ، به اهداف و چشم اندازهای ترسیم شده با کارایی حداکثری دست پیدا کرده و دوران به یاد ماندنی را در تاریخ شرکت فراساحل آریا جاوید رقم بزنیم.

اسمعیل رفیعی
مدیرعامل

فهرست